український
змінити мову

Контроль якості

Дане питання хвилює багатьох, але не всі уявляють собі, що це таке і як реально має відбуватися. Дійсно, методи контролю чітко прописані в ДСТУ, ГОСТах та Технічних регламентах, однак, у всіх них є один незаперечний мінус - це методи «off line», тобто перевірка і контроль виробленої продукції відбувається вже ПІСЛЯ її виробництва. Тобто, наприклад, партія в 50 000 метрів виробленої труби при прийманні може мати деякі відхилення по товщині стінки або зовнішньому діаметру, скажімо замість Ф25 мм буде ф24,9. погодьтеся - просто забракувати дану кількість, як того вимагає ДСТУ - дуже проблематично і швидше за все в українських реаліях така партія потрапить до Покупця. 

У нас так не вийде, тому що ми контролюємо весь процес в режимі «on -line». Контроль виробничого процесу здійснюється виключно комп'ютером, а  ми лише вибираємо тип труби і програму. Решта - справа техніки. Контроль відбувається двома основними і одним допоміжним способом: гравіметрія і ультразвукової вимірювач зовнішнього діаметра - це основні, а допоміжний - автоматизоване колесо намотування.

Гравіметрія - на програмному рівні контролює вагу труби, товщину стінки і співвідношення шарів (при виробництві багатошарових труб).

Ультразвуковий контроль зовнішнього діаметра - контролює заданий діапазон значень зовнішнього діаметра труби. У разі відхилення - подається звуковий сигнал і команда на основний контролер для автоматичного коректування необхідних параметрів.

Автоматичне колесо намотування - це практично автономний від лінії агрегат, який на програмному рівні налаштовується під відповідні параметри труби та роботу лінії: зовнішній діаметр і щільність матеріалу, швидкість виробництво. У разі їх відхилення - ми просто не зможемо намотати рівну і красиву бухту.

Таким чином, ми не закликаємо нехтувати класичними лінійками, штангенциркулями і «людьми у білих халатах». Ми просто за сучасні технології контролю виробничого процесу, які, в поєднанні з первинною сировиною від провідних виробників, гарантують і Вам і нам, що вироблена продукція відповідає всім вимогам, що пред'являються стандартами та Технічними регламентами.

Контакти
Юридична адреса: 09108, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23/1
Фактична адреса виробництва: 09108, Київська область, м Біла Церква, вул. Леваневського, 87 «В» / Фастівська "23"
Напишіть нам листа