український
змінити мову
14 років
на ринку
20+ тис.
тонн
продукції
6
власних
брендов
15+ тис.
м²
виробничих
площі

T&T Group - це сучасні виробничі комплекси з виробництва полімерних виробів, а також переробці вторинних полімерів в рамках проекту «Green Planet». Створивши в 2007 р ТОВ «Фін-Трейд Сервіс», головним напрямком діяльності якого стала дистрибуція сантехнічних товарів, ми виросли в спеціалізовану багаторівневу і багатогранну бізнес-структуру, яка не тільки мислить категоріями майбутнього, але і реалізує їх в повсякденному житті за принципом «Always Lead Never Follow». Нас ніколи не влаштовували другі ролі. Ми прагнули не наздоганяти, а навпаки - формувати ринок. Наш шлях - постійний пошук інноваційних підходів у вирішенні завдань і вдосконалення себе.

Ми перші в Україні створили сегмент доступних труб для системи "Тепла підлога", запустили виробництво ламінованого утеплювача ТМ «Tube Flex», який за якістю не поступається кращим імпортним аналогам. У жовтні 2020 року, ми запустили ПЕРШУ в Україні лінію з виробництва зшитого поліетилену марки PE-Xb з кисневим бар'єром (EVOH), під торгівельною маркою I-PEX потужністю до 40 км на добу, що дозволить значно зменшити імпортозалежність даного сегмента ринку від іноземних постачальників і зробити сучасні технології більш доступними для вітчизняного споживача.

У нашому діловому обороті і внутрішніх регламентах немає слова «Клієнт», а тільки «Партнер», тому що всі відносини ми будуємо саме на принципах взаємної вигоди і партнерства, а не швидкого прибутку від разового продажу. І саме тому на нашому сайті Ви не знайдете розділів «Купити» або «Завантажити прайс» - це стандартизована калька, яка не притаманна поняттю «Партнер». Ми віримо, що запорукою успіху і процвітання є побудова довгострокових відносин з усіма нашими шановними партнерами. Адже тільки при зростанні Ваших продажів буде і зростання нашого виробництва !!!

 
читати повністю
Контроль якості

Дане питання хвилює багатьох, але не всі уявляють собі, що це таке і як реально має відбуватися. Дійсно, методи контролю чітко прописані в ДСТУ, ГОСТам та технічним регламентах, однак, у всіх них є один незаперечний мінус - це методи «off line», тобто перевірка і контроль виробленої продукції виробляється вже ПІСЛЯ її виробництва.

читати повністю
Наші бренди
OEM, CPL, Ваша торгівельна марка
Ви хотіли б розробити і просунути Вашу
власну торгову марку? Ми Вам допоможемо!
Ви хотіли б розробити і просунути Вашу
власну торгову марку? Ми Вам допоможемо!
Новинки виробництва
Контакти
Юридична адреса: 09108, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23/1
Фактична адреса виробництва: 09108, Київська область, м Біла Церква, вул. Леваневського, 87 «В» / Фастівська "23"
Напишіть нам листа