український
змінити мову

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

quote 0
У чому різниця між трубою серії T & T Premium і трубою KrasPipe?
в трубі «KrasPipe», виготовлену за ТУ У Б В.2.7 - 29.2 - 35559629-001: 2012, допускається використання регранулята ППР власного виробництва, в той час як в трубі T & T Premiun дозволено використання виключно первинного матеріалу.
quote 1
Чому труба погано паяется?
Якість пайки залежить виключно від якості вихідної сировини, сумісності фитинга і труби, а також дотримання вимог до монтажу. Тільки при дотриманні всіх перерахованих вище умов, Ви отримаєте якісне з'єднання без звужень і протікання. Як виробник, ми гарантуємо, що зовнішній шар нашої труби (будь-якої серії) виготовлений з первинного поліпропілену з плинністю 0,17 0,45, що повністю відповідає вимогам всіх Стандартів до поліпропіленовим трубах. Збільшення цього показника свідчить про низьку якість сировини, добавки гомоплімеров або звичайного крейди.
quote 2
Сторонній запах при пайку (труба «смердить»). Чому?
однозначної відповіді немає, кожен випадок треба розглядати індивідуально, але в більшості випадків - це добавки низькоякісного вторинної сировини. Ми можемо стверджувати лише одне: у наших труб такої проблеми немає.
quote 3
Чому труба тріскається?

однозначної відповіді немає, кожен випадок треба розглядати індивідуально, але в більшості випадків - це можуть бути наступні причини: порушення правил монтажу (як вказано в паспорті на виріб), використання звичайного гомополимера замість покладеного PPr Type 3, надмірна кількість крейдяний добавки в основному сировину. Ми можемо стверджувати лише одне: у наших труб такої проблеми немає.

 
Контакти
Юридична адреса: 09108, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23/1
Фактична адреса виробництва: 09108, Київська область, м Біла Церква, вул. Леваневського, 87 «В» / Фастівська "23"
Напишіть нам листа